Genel Bilgiler

ÖNEMLİ TARİHLER


BİLDİRİ SON GÖNDERİM TARİHİ: 31 Temmuz 2020
Kongre Yeri
12. Ulusal Epilepsi Kongresi 10 - 13 Eylül tarihleri arasında Hilton Türkbükü Bodrum Otel'de gerçekleştirilecektir. 

Kongre Dili
Kongrenin resmi dili Türkçe'dir. Yurtdışı davetli konuşmacılarımızın olduğu oturumlarda simultane çeviri olacaktır.

Kayıt ve Danışma
Kayıt ve danışma masaları Hilton Türkbükü Bodrum Otel'de 10 Eylül 2020 günü saat 08.00'de açılacak ve tüm kongre süresince 08:00 - 19:00 saatleri arasında açık olacaktır. 

Yaka Kartı
Tüm katılımcı ve refakatçilerin toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında sergi alanlarında, poster alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

Sergi Alanı

Kongre boyunca ilaç ve medikal cihaz firmaları ürünlerini kongre merkezinde kendilerine ayrılmış olan alanda sergileyecektir. Sergi alanı tüm kongre boyunca açık olacaktır.

Davet Mektubu
Kayıt işlemlerini tamamlamış olan kongre katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır. 

Katılım Belgesi
Katılım belgeleri kongre bitiminde ana kayıt masasından dağıtılacaktır.

TTB-STE Puanı
Kongre, Türk Tabipler Birliği tarafından kredilendirilecektir. Katılımcılar değerlendirmeyi kongre tarihi itibariyle 6 ay içerisinde TTB sisteminden yapabilirler.